آشنایی با خودروی عجیب و دوزیست هیوندای + تصاویر

1
5 5 - آشنایی با خودروی عجیب و دوزیست هیوندای + تصاویر

خودروهای دوزیست در زندگی روزمره مردم بسیار کم و انگشت‌شمارند. از طرفی نیاز به ذکر نیست که حرکت با یک خودرو و قایق برای سپری کردن تعطیلات گرم در کنار دریا دردسرهای خاص خود را دارد و دردسرساز است.
ایده یک خودروی چند منظوره که قابلیت حرکت در هوا، دریا و خشکی را داشته باشد، هنوز مانند یک ماجراجویی در روح و ذهن بسیاری از ما باقی مانده است.

1 10 - آشنایی با خودروی عجیب و دوزیست هیوندای + تصاویر

از طرفی هنر مهندسی فوق ساده در کنار محرکه‌های الکتریکی می‌تواند بسیار سریع‌تر از انتظار، ما را به چنین دستاوردی نزدیک کند و محصولی زیبا و اثرگذارتر را در اختیار علاقه‌مندان به خودروهای دوزیست قرار دهد.

2 11 - آشنایی با خودروی عجیب و دوزیست هیوندای + تصاویر

“کایت” یک مدل مفهومی از هیوندایی است که در نمایشگاه خودرویی ژنو 2018 به نمایش درآمد. این مدل در اصل شبیه یک باگی دو صندلی است که می‌تواند به شکل و شمایل یک جت اسکی تک صندلی درآید.

3 8 - آشنایی با خودروی عجیب و دوزیست هیوندای + تصاویر

این خودرو دوزیست نه تنها سقف ندارد، بلکه از نعمت در و پنجره هم بی‌نصیب است، اما به راحتی می‌تواند با تلفن هوشمند شما صحبت کند. خودروی چهارچرخ با موتور الکتریکی “براشلس” در خشکی و یک نیروی محرکه الکتریکی جت آبی در هنگام حرکت در آب محصول مشترک مرکز طراحی هیوندایی در اروپا و موسسه طراحی “یوروپ دی دیزاین” محسوب می‌شود.

4 6 - آشنایی با خودروی عجیب و دوزیست هیوندای + تصاویر

هیچ شاخص و نشانه‌ای در خصوص تبدیل این مدل به جت اسکی دیده نشده است. هنوز نمی‌دانیم صندلی‌ها در هنگام این تحول، چه تغییری از خود نشان می‌دهند و یا در چه موقعیت و شرایط آبی این وسیله قادر به حرکت است. در اصل هیچ عکس و تصویری از این خودرو- جت اسکی در حین حرکت به نمایش درنیامده است و بسیاری از کارشناسان در نمایشگاه خودرویی ژنو با سردرگمی کامل به این مدل مفهومی نگاه کرده‌اند.

6 6 - آشنایی با خودروی عجیب و دوزیست هیوندای + تصاویر

احتمالا هیوندایی جزئیات بیشتر این خودروی دو زیست خود را برای نمایشگاه بعدی نگه داشته است. با این وجود این محصول می‌تواند ذهن ما را به سمت توانایی استفاده از قدرت الکتریکی در خودروهای دو زیست سوق دهد و دسترسی‌هایی ویژه‌ای را برای ساخت انواع پیشرفته‌تر از این خودرو پیش روی جهانیان بگذارد.

منبع خبر : عصر ایران
بارگذاری در هیوندای

1 نظر

  1. فروش گل آنلاین

    مهر 3, 1397 at 10:20 ب.ظ

    سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

    پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *