بررسی فورد موستانگ اکوبوست 2018

0
23 2018 Ford Mustang EcoBoost front in motion 850x491 - بررسی فورد موستانگ اکوبوست 2018

مدل 2018 فورد موستانگ اکوبوست، از گیربکس 10 سرعته اتوماتیک جدید و 41 نیوتن متر گشتاور بیشتر بهره‌مند شده است. این خودرو به ویژه در صورتی که به پکیج سفارشی پرفورمنس مجهز شده باشد، یک اتومبیل بسیار قابل اعتماد خواهد بود. ممکن است به دلیل عملکرد تهاجمی دیفرانسیل لغزش محدود، در شروع حرکت با خودرو اندکی با مشکل مواجه شوید؛ به خصوص که لاستیک‌های تابستانی چسبندگی کافی را ایجاد نمی نمایند. در هنگام عبور از پیچ های تند باید بسیار مراقب باشید تا گشتاور 474.5 نیوتن متری شما را از مسیر منحرف ننماید.

3 2018 Ford Mustang EcoBoost front - بررسی فورد موستانگ اکوبوست 2018

توصیه می‌کنیم سیستم کنترل پایداری را تا زمانی که به طور کامل به رانندگی با این خودرو آشنا نشده‌اید، روشن نگه دارید. شما می‌توانید با اجتناب از حالات رانندگی اسپرت پلاس و ریس، زندگی را برای خود آسان‌تر نمایید. چرا که در این دو حالت پاسخ‌های پیشرانه به اعمال فشار بر پدال گاز بسیار تهاجمی‌تر شده، غربیلک فرمان بیش از اندازه سنگین شده و کنترل خودرو را تا حد زیادی سخت می‌نماید. همچنین قابلیت تنظیم فرمان در این دو حالت از دسترس خارج خواهد شد و شما نمی‌توانید براساس سلیقه خودتان آن را تنظیم نمایید.حالات اسپرت و کاستوم برای شما مناسب‌تر هستند اما فقدان تغییر سفتی کمک فنرهای مغناطیسی در این دو حالت می‌تواند از کیفیت سواری با این خودرو بکاهد. دو حالت اخیر چندان برای رانندگی جدی و هیجان انگیز مناسب نیستند.

4 2018 Ford Mustang EcoBoost front three quarter in motion 02 - بررسی فورد موستانگ اکوبوست 2018

عملکرد گیربکس در شرایط مختلف بسیار خوب بوده و هماهنگ با پیشرانه عمل می‌نماید، به طوری که همواره آماده است بیشترین گشتاور را به ویژه در خروج از پیچ‌ها به هنگام شتاب‌گیری برای شما آماده نماید.فورد موستانگ اکوبوست در مسیرهای روستایی نیز بسیار سریع بوده و چابکی آن مایه هیجان و نشاط شما خواهد شد. شتاب صفر تا 96 کیلومتربر ساعت آن برابر 5.3ثانیه بوده و نتایج حاصل از آزمون یک چهارم مایل آن نیز برابر 13.7 ثانیه در سرعت 156.4 کیلومتربرساعت است.

21 2018 Ford Mustang EcoBoost front side in motion - بررسی فورد موستانگ اکوبوست 2018

با کمال تعجب، خبری از لانچ کنترل در این خودرو نیست و شما می توانید با افزایش دور موتور تا ۱۵۰۰ دور در دقیقه از یک لانچ خوب بهره‌مند شوید.
شایان ذکر است که شتاب 0-96 کیلومتربرساعت موستانگ V-8 برابر 4.4 ثانیه بوده و نتایج حاصل از آزمون یک چهارم مایل آن مساوی با 12.6 ثانیه با سرعت 185.2 کیلومتربرساعت است.

22 2018 Ford Mustang EcoBoost rear three quarter in motion - بررسی فورد موستانگ اکوبوست 2018

ترمزگیری فورد موستانگ اکوبوست بسیار قدرتمندتر و دقیق‌تر شده است به طوری که با فشردن پدال ترمز از سرعت 96 کیلومتربرساعت، این خودرو در طی مسافت 32.3 متر به طور کامل از حرکت باز می‌ایستد.نتایج حاصل از تست هندلینگ در اسکیدپد (Skidpad) برابر 0.96جی و در پیست 8 شکل نیز معادل 0.75 جی در بازه زمانی 25.1 ثانیه است که نسبت به قبل تغییر چندانی نداشته و این خبر چندان خوشایندی نیست.

5 2018 Ford Mustang EcoBoost front interior - بررسی فورد موستانگ اکوبوست 2018

موارد خوشایند دیگری نیز باقی مانده‌اند که می توان راجع به آنها صحبت کرد، از جمله صفحه نمایشگر دیجیتال سرعت شمار که در هر یک از حالات رانندگی رنگ متفاوتی به خود گرفته و از گرافیک جذابی برخوردار است. صفحه نمایشگر مرکزی نیاز به حساسیت بیشتری دارد و از طریق دکمه‌های تعبیه شده بر روی غربیلک فرمان قابل کنترل است. صندلی های استاندارد فورد موستانگ اکوبوست نیز مستحق ستایش بوده و از نرمی و حمایت کافی برای بدن برخوردار هستند روکش چرمی سفارشی هم برای آنها عرضه شده که نسبتا باکیفیت است.بهای فورد موستانگ اکوبوست پریمیوم معادل 39,880 دلار است. با این پول شما می توانید صاحب نسخه پایه فورد موستانگ 8 سیلندر شوید، البته فاقد امکاناتی نظیر گرمکن و سردکن صندلی، صفحه سرعت سنج دیجیتال، سامانه مسیریابی، کمک فنرهای مغناطیسی و … است. برای دستیابی به آپشن‌های فوق شما بایستی بسیار بیش از ۴۰ هزار دلار هزینه نمایید. به هر روی، اگر خواهان تعادل میان سطح پرفورمنس و تجهیزات رفاهی فورد موستانگ هستید، اکوبوست می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. فورد موستانگ اکوبوست 2018، حداقل با نصب پکیج پرفورمنس، آن خودروی رام و بی‌هیجان که انتظار دارید نخواهد بود. فورد موستانگ اکوبوست 2018 به مثابه یک اسب بدخلق است که نیازمند احترام بوده تا بشود از آن سواری گرفت و هر کس که پشت سرش حرف نامربوط بزند، قطعاً یکی از آنها را نرانده است.

منبع: motortrend

بارگذاری در 2018

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *