فورد موستانگ اروپا: پیشرانه 8 سیلندر، تکنولوژی بیشتر

0
2018 Ford Mustang 03 850x491 - فورد موستانگ اروپا: پیشرانه 8 سیلندر، تکنولوژی بیشتر

زمان عرضه نسخه به‌روزتر فورد موستانگ در اروپا فرار رسیده و هم‌اکنون می‌توانیم مشخصات این خودرو برای بازار قاره همیشه‌سبز را بدانیم.

2018 Ford Mustang 01 - فورد موستانگ اروپا: پیشرانه 8 سیلندر، تکنولوژی بیشتر

موستانگ 2018 بازار اروپا قول داده سواری تیزتر، تکنولوژی بیشتر و آپشن های شخصی‌سازی بیشتری را نسبت به هر زمان دیگری ارائه کند.

فورد به عرضه موستانگ جدید در هر دو فرم بدنه فست بک و کانورتیبل ادامه خواهد داد. تغییرات طراحی مدل فیس لیفت شده همانند موستانگ بازار آمریکا بوده و از جمله آن‌ها می‌توان به نمای جلوی جدید و عناصر آئرودینامیکی بهبود یافته اشاره کرد.

2018 Ford Mustang 04 - فورد موستانگ اروپا: پیشرانه 8 سیلندر، تکنولوژی بیشتر

مدل‌های 8 سیلندر نیز دارای نسخه ارتقا یافته 5 لیتری هستند که هم‌اکنون قدرت 443 اسب بخاری و گشتاور 529 نیوتون متری تولید می‌کند. این پیشرانه به یک گیربکس 6 سرعته دستی متصل شده و تکنولوژی هماهنگی دور پیشرانه باعث می‌شود معکوس‌های نرم‌تر و سریع‌تری داشته باشد.

2018 Ford Mustang 05 - فورد موستانگ اروپا: پیشرانه 8 سیلندر، تکنولوژی بیشتر

البته موضوع برجسته واقعی درباره موستانگ 2018 اضافه شدن گیربکس 10 سرعته اتوماتیک است. ترکیب پیشرانه 8 سیلندر و این گیربکس باعث می‌شود موستانگ در 4.3 ثانیه از سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد.

2018 Ford Mustang 06 - فورد موستانگ اروپا: پیشرانه 8 سیلندر، تکنولوژی بیشتر

شاسی خودرو دارای سیستم تعلیق قابل تنظیم مگنا راید جدید است که از طریق حالت‌های رانندگی متفاوت می‌توان آن را بکار گرفت. فورد همچنین سیستم اگزوز پرفورمنس جدیدی را عرضه می‌کند که به راننده اجازه می‌دهد استارت بی‌صدایی را به منظور عدم اذیت همسایه‌ها داشته باشد.

استیون آرمسترانگ، معاون رئیس فورد در آفریقا و خاورمیانه گفته است:

علاقه اروپا به موستانگ بیش از آنچه فکر می‌کردیم ثابت شده و بیش از 33 هزار دستگاه از این خودرو قبلاً در خیابان‌های این قاره تردد کرده‌اند. خودروهای معدودی هستند که می‌توانند چنین ترکیبی از تاریخچه غنی، طراحی زیبا و پرفورمنس را برای افراد زیادی ارائه کنند. فورد موستانگ جدید بهترین پکیج تاریخ خود را عرضه کرده است.

کابین این خودرو نیز با استفاده از متریال نرم جدید برای احساس اشرافیت بیشتر و همچنین پشت آمپرهای 12 اینچی تمام دیجیتالی ارتقا یافته است. برای اولین بار، فورد موستانگ با کروز کنترل تطبیقی و سیستم‌های هشدار فاصله در دسترس خواهد بود. سیستم اطلاعات سرگرمی SYNC 3 با صفحه‌نمایش 8 اینچی و ارتباطات اپل کارپلی و اندروید اتو نیز در این خودرو حاضر خواهند بود.

2018 Ford Mustang 07 - فورد موستانگ اروپا: پیشرانه 8 سیلندر، تکنولوژی بیشتر

مدل‌های اکوبوست این خودرو از پیشرانه 4 سیلندر 2.3 لیتری توربو استفاده می‌کنند. مدل پایه اکوبوست قدرت 286 اسب بخاری و گشتاور 440 نیوتون متری داشته و به‌صورت استاندارد از گیربکس 6 سرعته دستی بهره برده اما به‌صورت سفارشی می‌توان گیربکس 10 سرعته اتوماتیک را خریداری کرد.

2018 Ford Mustang 09 - فورد موستانگ اروپا: پیشرانه 8 سیلندر، تکنولوژی بیشتر

فورد همچنین موستانگ بولیت را به عنوان مدل سفارشی بازار اروپا عرضه خواهد کرد. این خودرو به پیشرانه 8 سیلندر 5 لیتری با قدرت بیشتر 457 اسبی مجهز بوده و البته تنها با رنگ‌های مشکی یا سبز تیره می‌توان آن را خرید.

بارگذاری در 2018

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *